Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Podzim, Ostatní do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Podzim zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Podzim. Kreslená ilustrace Podzim je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Podzim? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Podzim zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Podzim ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1239x1600
991x1280
620x800
387x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 116 428 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Podzim se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smajlík v pračce ke stažení Podívejte se i na klipart Vstup zakázán ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Hudební noty zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Podzim, Ostatní, Podzim, ilustrace, ke stažení, download, zdarma, kliparty, klipart, grafika, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, corelDraw, blog, webové stránky, profil, plakát, Facebook, časopis, kalendář, články, Pinterest, PowerPoint, profilovka, web, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart USB modem ke stažení, ilustrace Mapa Gambie ke stáhnutí nebo vektor Kaštany zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.