Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Podzim, Ostatní do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Podzim zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Podzim. Kreslená ilustrace Podzim je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Podzim? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Podzim zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Podzim ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1239x1600
991x1280
620x800
387x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 116 428 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Podzim je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Banjo ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Šedé vajíčko zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Symbol míru ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, grafika, cliparts, download, ke stažení, klipart, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, Ostatní, zdarma, Podzim, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, textové dokumenty, word, referáty, prezentace, inkscape, dokumenty, web, fotokniha, avatar, škola, památník, profil, Twitter, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Květina ke stáhnutí, vektor Svinovací metr zdarma nebo obrázek Dodávka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.