Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ping pong, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ping pong zdarma ke stažení

Ping pong je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Ping pong je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ping pong zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ping pong ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1167
1280x934
800x583
500x365
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 222 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: rduris

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ping pong je v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Veselý duch ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Langusta zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pravoslavný kostel ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Ostatní, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, zdarma, vektor, Ping pong, ilustrační obrázek, kliparty, obrázek, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: inkscape, PowerPoint, Facebook, profil, blog, fotokniha, profilovka, office, památník, corelDraw, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Nástroje ke stáhnutí, klipart Štastný Nový rok zdarma nebo ilustrace Domina ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.