Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ping pong, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ping pong zdarma ke stažení

Ping pong je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Ping pong je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ping pong zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ping pong ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1167
1280x934
800x583
500x365
160x117

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 222 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rduris

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ping pong je v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Parní mašinka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Dopravní nehoda zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Plazmová televize ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, Ping pong, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, free, Ostatní, vektor, zdarma, obrázek, grafika, klipart, Ping pong, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, inkscape, Pinterest, časopis, kalendář, dokument, webové stránky, profilovka, blog, škola, dokumenty, word, textové dokumenty, avatar, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Vinná réva ke stáhnutí, vektor Unicorn zdarma nebo obrázek Mapa Nigeru ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.