Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pavučina, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pavučina zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pavučina. Klipart Pavučina je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pavučina? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pavučina zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pavučina ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 654 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dashell

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pavučina se nachází v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Děti ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Eiffelova věž zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžová růže ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Pavučina, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, Ostatní, free, ke stažení, kliparty, Pavučina

Doporučené použití klipartu: corelDraw, plakát, profil, Instagram, články, dokument, dokumenty, textové dokumenty, seminární práce, webové stránky, inkscape, prezentace, fotokniha, pozvánky, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor List ke stáhnutí, obrázek Anděl zdarma nebo klipart Kosa smrtky ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.