Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pavučina, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pavučina zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pavučina. Klipart Pavučina je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pavučina? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pavučina zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pavučina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 654 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dashell

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pavučina je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Formule zdarma Podívejte se i na obrázek Vločky ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Ježíš Kristus ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, Pavučina, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, Pavučina, vektor, zdarma, free, Ostatní, grafika, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, PowerPoint, škola, seminární práce, profil, články, textové dokumenty, památník, plakát, word, pozvánky, openOffice, Pinterest, časopis, prezentace

Mezi hezké kresby patří i obrázek Jestřáb zdarma, klipart Gymnastka ke stažení nebo ilustrace Hercule Poirot ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.