Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pavučina, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pavučina zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pavučina. Klipart Pavučina je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pavučina? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pavučina zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pavučina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 654 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: dashell

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pavučina patří do sekce Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pytlík zdarma Podívejte se i na vektor Žirafa ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kadeřávek ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, grafika, Pavučina, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, Ostatní, ke stažení, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, avatar, časopis, referáty, plakát, blog, Twitter, profil, corelDraw, profilovka, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Trojzubec zdarma, obrázek Drak ke stažení nebo klipart Mapa Turecka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.