Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pastelky, Ostatní do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pastelky zdarma ke stažení

Pastelky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Pastelky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Pastelky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1062
1280x850
800x531
500x332
160x106

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 919 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pastelky patří do sekce Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žluté fazole zdarma Podívejte se i na klipart Kompas ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Asie ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Pastelky, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, ke stažení, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, klipart, download, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: plakát, články, pozvánky, openOffice, office, textové dokumenty, Twitter, dokumenty, web, seminární práce, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i klipart Stíhačka zdarma, ilustrace Kočička ke stažení nebo vektor Vánoční hvězda ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!