Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pastelky, Ostatní do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pastelky zdarma ke stažení

Pastelky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Pastelky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Pastelky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1062
1280x850
800x531
500x332
160x106

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 57 919 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pastelky se nachází v kategorii Obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sbíječka ke stažení Podívejte se i na klipart Johannes Kepler ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Hoblík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, ke stažení, Pastelky, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, cliparts, Pastelky, free, grafika, ke stáhnutí, vektor, Ostatní, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, inkscape, web, PowerPoint, kalendář, Twitter, textové dokumenty, pozvánky, profilovka, Instagram, word, prezentace, blog, seminární práce, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Kopírka ke stažení, ilustrace Stromový dům ke stáhnutí nebo vektor Mapa Laosu zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!