Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pastelky, Ostatní do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pastelky zdarma ke stažení

Pastelky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Pastelky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pastelky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1062
1280x850
800x531
500x332
160x106

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 919 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pastelky je v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Houba zdarma Podívejte se i na obrázek Morče ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Hvězdičky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Ostatní, download, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, kliparty, Pastelky, vektor, ke stažení, Pastelky, free, klipart

Doporučené použití klipartu: prezentace, Facebook, Twitter, inkscape, webové stránky, dokumenty, textové dokumenty, dokument, openOffice, Pinterest, pozvánky, škola, PowerPoint, profilovka, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek DDT zdarma, klipart Fialový motýl ke stažení nebo ilustrace Vánoční hvězda ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!