Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pastelka, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pastelka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Pastelka. Vektorová ilustrace Pastelka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pastelka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1051
1280x841
800x525
500x328
160x105

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 773 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pastelka je v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Santova lebka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zábavní pyrotechnika zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Princezna ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, ke stáhnutí, Ostatní, Pastelka, free, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, ke stažení, Pastelka, obrázek, klipart, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: office, časopis, seminární práce, prezentace, webové stránky, Facebook, škola, Instagram, kalendář, avatar, pozvánky, word, textové dokumenty, corelDraw, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Smoothie ke stáhnutí, klipart Eiffelova věž zdarma nebo ilustrace Lollipop ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.