Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pastelka, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pastelka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Pastelka. Vektorová ilustrace Pastelka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pastelka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1051
1280x841
800x525
500x328
160x105

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 773 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pastelka se nachází v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Indián ke stažení Podívejte se i na vektor Vozíčkáři ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Jezdec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, Ostatní, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, Pastelka, vektor, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, free, download

Doporučené použití klipartu: openOffice, referáty, Facebook, PowerPoint, office, web, památník, pozvánky, kalendář, corelDraw, webové stránky, seminární práce, fotokniha, dokument, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Mars ke stažení, obrázek Smajlík pirát ke stáhnutí nebo klipart Ozdoby zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.