Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pastelka, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pastelka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Pastelka. Vektorová ilustrace Pastelka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pastelka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1051
1280x841
800x525
500x328
160x105

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 773 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pastelka je v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Cuketa ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Chytrý telefon zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mapa světa ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Pastelka, ilustrační obrázek, Ostatní, vektorový obrázek, obrázek, download, cliparts, ilustrace, free, zdarma, klipart, Pastelka

Doporučené použití klipartu: články, seminární práce, corelDraw, dokumenty, Twitter, plakát, pozvánky, Facebook, profil, openOffice, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Monster truck ke stáhnutí, vektor Víla zdarma nebo obrázek Lebka se zkříženými hnáty ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.