Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Party, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Party zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Party. Pakliže si chcete obrázek Party stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Party zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Party ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1387x1600
1110x1280
693x800
433x500
138x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 226 041 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SteveLambert

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Party se nachází v sekci Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Brokolice ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Hoblík zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz NATO ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, obrázek, Party, klipart, ilustrace, ke stažení, kliparty, Party, Ostatní, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: dokument, blog, škola, seminární práce, památník, časopis, corelDraw, dokumenty, pozvánky, office, referáty, PowerPoint, openOffice, plakát, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Dětská lokomotiva ke stáhnutí, ilustrace Bagr zdarma nebo vektor Hard disk ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.