Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Party, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Party zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Party. Pakliže si chcete obrázek Party stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Party zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Party ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1387x1600
1110x1280
693x800
433x500
138x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 226 041 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SteveLambert

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Party je v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelený brouk zdarma Podívejte se i na ilustrace Stonožka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Marihuana zakázána ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Party, Party, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, download, zdarma, Ostatní, vektor, obrázek, free, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, časopis, plakát, webové stránky, web, referáty, profilovka, dokumenty, památník, články, pozvánky, blog, inkscape, dokument, office

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Prase zdarma, vektor Ředkve ke stažení nebo obrázek Inline bruslařka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.