Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Oko, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oko zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Oko. Klipart Oko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Oko? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oko zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Oko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1598
1280x1278
800x799
500x499
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 942 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Oko se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šnek ke stažení Podívejte se i na vektor Jóga ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Blondýna zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Oko, ilustrace, free, klipart, cliparts, zdarma, ke stažení, vektor, kliparty, vektorový obrázek, grafika, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, kalendář, časopis, profilovka, avatar, textové dokumenty, fotokniha, prezentace, office, památník, web

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Molekula kofeinu ke stažení, obrázek Merry Christmas ke stáhnutí nebo klipart WiFi zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.