Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Myšák maska, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Myšák maska zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Myšák maska. Obrázek Myšák maska je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Myšák maska? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Myšák maska zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Myšák maska ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1222x1600
977x1280
610x800
381x500
121x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 481 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Reginald Waters / opensourcebear

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Myšák maska je v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Souboj dobra a zla ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Křeček zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Hrách setý ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Ostatní, obrázek, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, cliparts, klipart, Myšák maska, Myšák maska, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, seminární práce, Twitter, profilovka, památník, PowerPoint, dokument, dokumenty, Pinterest, články, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Strašidelný hrad ke stáhnutí, klipart Minutka zdarma nebo ilustrace Mapa Bulharska ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.