Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Myšák maska, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Myšák maska zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Myšák maska. Obrázek Myšák maska je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Myšák maska? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Myšák maska zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Myšák maska ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1222x1600
977x1280
610x800
381x500
121x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 481 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Reginald Waters / opensourcebear

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Myšák maska je v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Radiové vlny zdarma Podívejte se i na ilustrace Africká zvířata ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ganéša ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, klipart, obrázek, kliparty, ilustrace, grafika, Myšák maska, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, Ostatní, vektor, Myšák maska

Doporučené použití klipartu: články, Pinterest, avatar, textové dokumenty, seminární práce, web, časopis, fotokniha, openOffice, word, profilovka, dokument, referáty, blog, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Kleště zdarma, vektor Prstýnek ke stažení nebo obrázek Loutna ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.