Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Minutka, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Minutka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Minutka. Kreslená ilustrace Minutka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Minutka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Minutka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Minutka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1360x1600
1087x1280
679x800
424x500
136x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 978 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Eggib

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Minutka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Třešeň ke stažení Podívejte se i na klipart Záchranka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Hruškovice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, Minutka, Minutka, download, vektor, ilustrace, kliparty, free, zdarma, ke stáhnutí, cliparts, Ostatní

Doporučené použití klipartu: profil, openOffice, plakát, škola, kalendář, inkscape, památník, corelDraw, Pinterest, profilovka, word

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Notebook ke stažení, ilustrace Růžičky ke stáhnutí nebo vektor Molekula kofeinu zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.