Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Minutka, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Minutka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Minutka. Kreslená ilustrace Minutka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Minutka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Minutka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Minutka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1360x1600
1087x1280
679x800
424x500
136x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 978 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Eggib

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Minutka patří do sekce Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Havran zdarma Podívejte se i na klipart Energy drink ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Jižní Súdán ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Minutka, Ostatní, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, grafika, vektor, zdarma, free, download, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Minutka

Doporučené použití klipartu: web, plakát, Facebook, PowerPoint, Pinterest, dokument, dokumenty, profilovka, prezentace, časopis, blog, seminární práce, Instagram, profil, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Rajče zdarma, ilustrace Kříž ke stažení nebo vektor Angelina Jolie ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.