Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mimozemšťan, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mimozemšťan zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Mimozemšťan. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Mimozemšťan. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mimozemšťan zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mimozemšťan ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

975x1600
780x1280
487x800
305x500
97x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 584 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Andreas Preuss / marauder

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mimozemšťan je v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Free zdarma Podívejte se i na ilustrace Pórek ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Stan ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Mimozemšťan, vektorový obrázek, download, ke stažení, grafika, obrázek, free, vektor, zdarma, ilustrace, klipart, Mimozemšťan, Ostatní, kliparty

Doporučené použití klipartu: Instagram, prezentace, seminární práce, plakát, profil, inkscape, web, referáty, openOffice, avatar, články, PowerPoint, corelDraw, Twitter, památník

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Palička na maso zdarma, vektor Smajlík lízátko ke stažení nebo obrázek Stonožka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.