Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Maska, Ostatní nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Maska zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Maska. Obrázek Maska je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maska zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Maska ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 115 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tom

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Maska je v sekci Vektorové obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Krumpáč ke stažení Podívejte se i na obrázek Free WiFi ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Ibis zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, Maska, ke stažení, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, Maska, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, download, grafika, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: blog, Facebook, Twitter, dokument, plakát, články, web, profilovka, openOffice, textové dokumenty, profil, prezentace, PowerPoint, dokumenty, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Spolupráce ke stažení, klipart Dudy ke stáhnutí nebo ilustrace Rozkvetlá třešeň zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.