Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Maska, Ostatní nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Maska zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Maska. Obrázek Maska je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maska zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Maska ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 115 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tom

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Maska patří do sekce Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tapír zdarma Podívejte se i na vektor Mapa Jižní Ameriky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Citronová limonáda ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Maska, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, obrázek, klipart, vektor, ke stažení, free, Maska, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakát, Pinterest, škola, časopis, seminární práce, word, prezentace, dokumenty, Instagram, profil, pozvánky, webové stránky, dokument, články, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i vektor Etiopie zdarma, obrázek Zákaz spinnerů ke stažení nebo klipart Dortík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.