Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lucerna, Ostatní do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lucerna zdarma ke stažení

Lucerna je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Lucerna je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lucerna zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lucerna ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

675x1600
540x1280
337x800
210x500
67x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 502 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lucerna je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Petriho miska zdarma Podívejte se i na ilustrace Zelené vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kůzle ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, grafika, ilustrační obrázek, Ostatní, klipart, vektor, Lucerna, free, cliparts, zdarma, Lucerna, ke stažení, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, webové stránky, profilovka, referáty, dokument, pozvánky, Instagram, Facebook, fotokniha, corelDraw, kalendář, PowerPoint, avatar, prezentace, office

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Znamení panna zdarma, vektor Abstraktní květ ke stažení nebo obrázek Pejsek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.