Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kostra, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kostra zdarma ke stažení

Kostra je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Kostra je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kostra lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostra zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kostra ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1296x1600
1036x1280
648x800
405x500
129x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 009 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kostra je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Anemometr zdarma Podívejte se i na obrázek Elvis Presley ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Gramofonová deska ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, Kostra, ilustrace, ke stáhnutí, free, zdarma, Ostatní, vektorový obrázek, klipart, Kostra

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, inkscape, pozvánky, openOffice, dokumenty, web, blog, plakát, články, škola, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Santova asistentka zdarma, klipart Zralý banán ke stažení nebo ilustrace Roštěná ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.