Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kostra, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kostra zdarma ke stažení

Kostra je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Kostra je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kostra lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostra zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kostra ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1296x1600
1036x1280
648x800
405x500
129x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 116 009 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kostra se nachází v kategorii Obrázky, kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Autobaterie ke stažení Podívejte se i na vektor CD ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžičky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, obrázek, download, zdarma, ke stažení, ilustrace, kliparty, free, vektor, cliparts, Kostra, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: Facebook, openOffice, Pinterest, Twitter, dokumenty, inkscape, office, časopis, Instagram, web, články, profilovka, word, avatar, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Bonsaj ke stažení, obrázek Osvětlení ke stáhnutí nebo klipart Sedmikráska zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.