Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Koš, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Koš zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Koš. Obrázek Koš je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Koš? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koš zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Koš ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1137x1600
909x1280
568x800
355x500
114x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 97 836 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Koš je v sekci Kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Okapi ke stažení Podívejte se i na obrázek Nápis LOVE ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Bagr zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, vektorový obrázek, Koš, Ostatní, Koš, klipart, ilustrace, kliparty, zdarma, cliparts, grafika, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, web, Pinterest, seminární práce, blog, textové dokumenty, corelDraw, profil, plakát, Twitter, PowerPoint, Instagram, Facebook, kalendář, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Islám ke stažení, klipart Valentýnka ke stáhnutí nebo ilustrace Kouření povoleno zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.