Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Koš, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Koš zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Koš. Obrázek Koš je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Koš? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koš zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Koš ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1137x1600
909x1280
568x800
355x500
114x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 97 836 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Koš se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Káva ke stažení Podívejte se i na vektor Motocykl ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Domeček zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, cliparts, Koš, free, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Koš, ilustrace, Ostatní, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: škola, Pinterest, web, inkscape, časopis, prezentace, PowerPoint, plakát, avatar, referáty, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Ping pong ke stažení, obrázek Důchodkyně milují PC ke stáhnutí nebo klipart Mléko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.