Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kniha, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kniha zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kniha. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kniha. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Kniha v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kniha zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kniha ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x825
1280x660
800x413
500x258
160x83

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 458 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kniha patří do sekce Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Důlní vozík zdarma Podívejte se i na vektor Klíště ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Marihuana zakázána ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, cliparts, ke stažení, klipart, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, Ostatní, vektor, Kniha

Doporučené použití klipartu: dokumenty, office, openOffice, prezentace, škola, web, dokument, fotokniha, seminární práce, referáty, časopis, Pinterest, profil, PowerPoint, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Mapa Španělska zdarma, obrázek Zákaz křesťanství ke stažení nebo klipart Celer ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.