Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kniha, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kniha zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kniha. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kniha. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Kniha v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kniha zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kniha ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x825
1280x660
800x413
500x258
160x83

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 458 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kniha je v kategorii Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Guiro ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Palec nahoru zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz NATO ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, grafika, ilustrační obrázek, Ostatní, ke stažení, ilustrace, free, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, Kniha

Doporučené použití klipartu: články, corelDraw, fotokniha, blog, referáty, památník, pozvánky, PowerPoint, Facebook, web, textové dokumenty, Twitter, Pinterest, profilovka, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Lano ke stáhnutí, vektor Švestky zdarma nebo obrázek Sushi ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.