Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kapesní hodiny, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapesní hodiny zdarma ke stažení

Kapesní hodiny je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Kapesní hodiny je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kapesní hodiny? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapesní hodiny zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kapesní hodiny ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1360
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 573 158 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: remi_inconnu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kapesní hodiny je v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zralý banán ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Ford Mustang zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pivní lahev ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, Kapesní hodiny, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, free, cliparts, Ostatní, Kapesní hodiny, grafika, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, PowerPoint, dokument, profil, inkscape, kalendář, webové stránky, profilovka, seminární práce, web, škola

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Hladový smajlík ke stáhnutí, klipart Zamilovaný pár zdarma nebo ilustrace Kuře ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.