Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hvězda, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hvězda zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hvězda. Vektorová ilustrace Hvězda je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězda zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hvězda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 549 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ensarija

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hvězda je v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pohlednice ke stažení Podívejte se i na ilustrace Sešívačka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Doktorka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, zdarma, Hvězda, klipart, cliparts, vektorový obrázek, vektor, obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Hvězda, kliparty, Ostatní

Doporučené použití klipartu: inkscape, avatar, textové dokumenty, časopis, blog, office, škola, kalendář, fotokniha, Twitter, prezentace, články, profil, corelDraw, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Vajíčka ke stažení, vektor Idaho ke stáhnutí nebo obrázek Drejdl zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.