Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hvězda, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hvězda zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hvězda. Vektorová ilustrace Hvězda je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězda zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Hvězda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 549 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: ensarija

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hvězda patří do sekce Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ovce zdarma Podívejte se i na klipart Vlajka Vánočního ostrova ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Dortíček ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, Hvězda, download, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, Hvězda, grafika

Doporučené použití klipartu: word, památník, škola, web, office, články, prezentace, pozvánky, dokument, plakát, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Kuřátko zdarma, ilustrace Hrad ke stažení nebo vektor 3D mapa Evropy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.