Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hvězda, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hvězda zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hvězda. Vektorová ilustrace Hvězda je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězda zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hvězda ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 549 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ensarija

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hvězda se nachází v sekci Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Etiopie ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mapa Ekvádoru zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Irák ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, vektorový obrázek, kliparty, download, zdarma, grafika, Hvězda, ke stažení, obrázek, vektor, cliparts, Ostatní, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profilovka, fotokniha, PowerPoint, Pinterest, památník, seminární práce, profil, dokumenty, word, Instagram, Twitter, blog, inkscape, office, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Bobr ke stáhnutí, obrázek Charlie Chaplin zdarma nebo klipart VW brouk ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.