Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Happy Birthday, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Happy Birthday zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Happy Birthday. Klipart Happy Birthday je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Happy Birthday zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Happy Birthday ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x713
1280x570
800x356
500x223
160x71

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 224 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bobby520

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Happy Birthday se nachází v sekci Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Toyota Hilux ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Vánoční přáníčko zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Kombajn ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, free, Ostatní, kliparty, Happy Birthday, vektorový obrázek, ilustrace, Happy Birthday, download, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokument, Instagram, office, památník, avatar, škola, Facebook, word, časopis, kalendář, profil, PowerPoint, profilovka, články

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Delfíni ke stáhnutí, obrázek Mapa Japonska zdarma nebo klipart Mapa Austrálie ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?