Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Happy Birthday, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Happy Birthday zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Happy Birthday. Klipart Happy Birthday je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Happy Birthday zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Happy Birthday ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x713
1280x570
800x356
500x223
160x71

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 224 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bobby520

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Happy Birthday je v sekci Obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vlak piktogram ke stažení Podívejte se i na ilustrace Baletka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Drejdl zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, vektorový obrázek, klipart, obrázek, grafika, ilustrace, free, vektor, Happy Birthday, kliparty, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, web, dokumenty, inkscape, profil, Twitter, fotokniha, Pinterest, Instagram, časopis, openOffice, škola, dokument, seminární práce, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Fotoaparát ke stažení, vektor Lemur ke stáhnutí nebo obrázek Cuba libre zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?