Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dvojice na výletě, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dvojice na výletě zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dvojice na výletě. Klipart Dvojice na výletě je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dvojice na výletě lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvojice na výletě zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dvojice na výletě ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1280
1280x1024
800x640
500x400
160x128

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 171 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dvojice na výletě je v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Santa se sobem ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Databáze zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Dům ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, cliparts, zdarma, download, vektor, Dvojice na výletě, free, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, fotokniha, články, webové stránky, pozvánky, referáty, web, prezentace, seminární práce, textové dokumenty, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Lektvar ke stáhnutí, vektor Citron zdarma nebo obrázek Blesk ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.