Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Duha, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duha zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Duha. Kreslená ilustrace Duha je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duha zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Duha ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x796
1280x636
800x398
500x249
160x80

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 483 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Duha je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pravěká bojovnice zdarma Podívejte se i na obrázek Symbol míru ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zátka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, Ostatní, cliparts, free, klipart, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, obrázek, kliparty, Duha

Doporučené použití klipartu: Pinterest, webové stránky, office, škola, články, Facebook, časopis, prezentace, avatar, fotokniha, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i obrázek Bábovka zdarma, klipart Moucha ke stažení nebo ilustrace Antilopa ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách