Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Drak, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drak zdarma ke stažení

Drak je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Drak v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drak zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Drak ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 099 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Drak se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Spící čtenářka ke stažení Podívejte se i na klipart Happy New Year ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Přesýpací hodiny zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Drak, zdarma, cliparts, download, grafika, ke stažení, klipart, obrázek, Drak, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, dokument, pozvánky, plakát, Twitter, office, prezentace, časopis, Pinterest, inkscape, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Mapa Norska ke stažení, ilustrace Květinová mřížka ke stáhnutí nebo vektor Brouček zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.