Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Drak, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drak zdarma ke stažení

Drak je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Drak v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drak zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Drak ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 099 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Drak se nachází v sekci Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Letadlo ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Martin Luther zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mitsubishi ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, Drak, free, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, Ostatní, ke stáhnutí, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: referáty, corelDraw, Pinterest, plakát, Instagram, textové dokumenty, blog, avatar, seminární práce, office, škola, pozvánky, památník, openOffice, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Notebook ke stáhnutí, obrázek Talíř s příborem zdarma nebo klipart Kanystr ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.