Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Diskety, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Diskety zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Diskety. Kreslená ilustrace Diskety je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Diskety lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Diskety zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Diskety ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1583x1600
1266x1280
791x800
495x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 318 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: i-art

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Diskety je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Meloun zdarma Podívejte se i na ilustrace Warszawa 210 ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kostel ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, zdarma, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Ostatní, cliparts, klipart, vektor, Diskety, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, word, referáty, památník, office, avatar, pozvánky, seminární práce, články, profil, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Broskev zdarma, vektor Karafiát ke stažení nebo obrázek Sobi ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.