Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Deštník, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Deštník zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Deštník. Vektorová ilustrace Deštník je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Deštník zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Deštník ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1502
1280x1201
800x751
500x469
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 085 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Deštník se nachází v sekci Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kočička ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Loutna zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Chrám ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, Deštník, grafika, Deštník, vektor, Ostatní, klipart, free, ilustrace, kliparty, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Pinterest, web, PowerPoint, časopis, plakát, referáty, kalendář, corelDraw, Twitter, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Jiřina ke stáhnutí, ilustrace Kráva zdarma nebo vektor Xylofon ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.