Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dělo, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dělo zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dělo. Pakliže si chcete obrázek Dělo stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dělo lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dělo zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dělo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x797
1280x637
800x398
500x249
160x80

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 580 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dělo je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Japonka zdarma Podívejte se i na ilustrace Sobi ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Broskev ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Dělo, ke stažení, Ostatní, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, zdarma, kliparty, free, cliparts, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: blog, fotokniha, kalendář, web, dokument, seminární práce, Facebook, Pinterest, profil, textové dokumenty, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Mapa USA zdarma, vektor Sendvič ke stažení nebo obrázek Škraboška ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.