Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Curling, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Curling zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Curling. Stahujte klipart Curling v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Curling zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Curling ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1329
1280x1063
800x664
500x415
160x133

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 333 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Dustwin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Curling se nachází v sekci Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Panda velká ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Důl zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Jihoafrická republika ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, Curling, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, download, kliparty, Curling, vektorový obrázek, cliparts, vektor, obrázek, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, časopis, památník, Facebook, plakát, webové stránky, škola, profilovka, pozvánky, referáty, články, inkscape, PowerPoint, word, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Anýz ke stáhnutí, obrázek Čtenář zdarma nebo klipart Mojito ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.