Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Curling, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Curling zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Curling. Stahujte klipart Curling v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Curling zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Curling ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1329
1280x1063
800x664
500x415
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 333 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Dustwin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Curling se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žena za počítačem ke stažení Podívejte se i na klipart Sada emotikonů ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Modlení zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, zdarma, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, Curling, Ostatní, grafika, free, cliparts, Curling

Doporučené použití klipartu: články, word, webové stránky, office, inkscape, dokumenty, profil, seminární práce, památník, dokument, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Hřbitovní kříž ke stažení, ilustrace Auto ke stáhnutí nebo vektor Kukuřice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.