Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čtyřlístek, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čtyřlístek zdarma ke stažení

Čtyřlístek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Čtyřlístek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtyřlístek zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čtyřlístek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1496
1280x1197
800x748
500x468
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 270 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čtyřlístek je v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Model atomu ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Dharma zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Půlnoc ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, Čtyřlístek, ilustrační obrázek, free, zdarma, vektor, download, klipart, obrázek, kliparty, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: profil, webové stránky, plakát, časopis, dokument, pozvánky, články, avatar, office, corelDraw, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Ďáblík ke stáhnutí, klipart Charles Darwin zdarma nebo ilustrace Babočka kopřivová ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.