Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cirkus, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cirkus zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Cirkus. Pakliže si chcete obrázek Cirkus stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Cirkus v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cirkus zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cirkus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 51 255 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cirkus je v sekci Vektorové obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Santa se sobem ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zlomené srdce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Velbloud zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, Ostatní, grafika, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, Cirkus, obrázek, free, vektorový obrázek, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: office, web, Facebook, referáty, word, webové stránky, prezentace, kalendář, dokument, openOffice, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Maltézský kříž ke stažení, vektor Koktejl ke stáhnutí nebo obrázek Dáma s účesem z 30. let zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.