Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cirkus, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cirkus zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Cirkus. Pakliže si chcete obrázek Cirkus stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Cirkus v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cirkus zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cirkus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 255 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cirkus je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sada emotikonů zdarma Podívejte se i na ilustrace Červená paprika ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Vánoční pudink ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, Cirkus, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, download, ke stažení, free, Cirkus, klipart, vektorový obrázek, cliparts, grafika, Ostatní

Doporučené použití klipartu: dokumenty, openOffice, corelDraw, kalendář, webové stránky, office, word, Twitter, inkscape, dokument, blog, web, avatar, seminární práce, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Vozíček zdarma, vektor Formule ke stažení nebo obrázek Dárek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.