Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brusle, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brusle zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Brusle. Vektorová ilustrace Brusle je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Brusle v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusle zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brusle ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1063
1280x851
800x532
500x332
160x106

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 735 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Brusle je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Škraboška zdarma Podívejte se i na ilustrace Nilský kříž ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Nota ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Brusle, ilustrace, vektor, obrázek, Brusle, Ostatní, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, download, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: škola, PowerPoint, webové stránky, blog, plakát, profilovka, corelDraw, openOffice, kalendář, Facebook, časopis

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Kafe zdarma, vektor Hummus ke stažení nebo obrázek Čínský drak ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.