Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brusle, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brusle zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Brusle. Vektorová ilustrace Brusle je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Brusle v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusle zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brusle ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1063
1280x851
800x532
500x332
160x106

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 735 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Brusle je v kategorii Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Roštěná ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mapa Laosu zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Hard disk ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, cliparts, ilustrační obrázek, kliparty, obrázek, zdarma, Ostatní, download, grafika, Brusle, ke stažení, Brusle, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, dokumenty, škola, avatar, dokument, prezentace, památník, seminární práce, články, pozvánky, word, openOffice, office, Facebook, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Pravoslavný kostel ke stáhnutí, vektor Muffin zdarma nebo obrázek Mapa Irska ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.