Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brainstorming, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brainstorming zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Brainstorming. Klipart Brainstorming je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Brainstorming? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brainstorming zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brainstorming ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1216x1600
972x1280
608x800
380x500
121x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 58 409 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Moini

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Brainstorming je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz křesťanství ke stažení Podívejte se i na obrázek Kokosový koktejl ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Doktorka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, vektor, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, Brainstorming, Brainstorming, klipart, ilustrace, free, vektorový obrázek, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, corelDraw, web, referáty, webové stránky, dokumenty, pozvánky, památník, word, kalendář, Twitter, textové dokumenty, Instagram, plakát, články

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Guinea ke stažení, klipart Upload ke stáhnutí nebo ilustrace Fazole zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.