Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brainstorming, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brainstorming zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Brainstorming. Klipart Brainstorming je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Brainstorming? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brainstorming zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brainstorming ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1216x1600
972x1280
608x800
380x500
121x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 409 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Moini

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Brainstorming patří do sekce Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ohňostroj zdarma Podívejte se i na vektor Lední medvěd ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Laktóza ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, Brainstorming, ilustrační obrázek, klipart, free, Brainstorming, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, download, grafika, cliparts, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, Facebook, kalendář, pozvánky, PowerPoint, fotokniha, avatar, plakát, webové stránky, corelDraw, články, Twitter, web, profil, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Mapa Dánska zdarma, obrázek Pouta ke stažení nebo klipart Levhart ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.