Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Box, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Box zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Box. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Box. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Box zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Box ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 855 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Box je v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kytka zdarma Podívejte se i na obrázek Zelený brouk ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Dinosaurus ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Box, zdarma, grafika, obrázek, Box, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Pinterest, plakát, office, PowerPoint, referáty, openOffice, kalendář, články, profilovka, Twitter, časopis, dokumenty, profil, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Sushi z tuňáka zdarma, klipart Štír ke stažení nebo ilustrace Dharmačakra ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.