Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bowling, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bowling zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bowling. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bowling zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bowling ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1333x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 036 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bowling je v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Warszawa 210 ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Corvette zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Monster truck ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, Bowling, obrázek, download, kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, free, klipart

Doporučené použití klipartu: škola, corelDraw, webové stránky, dokument, blog, referáty, web, Pinterest, dokumenty, památník, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Golfové vozítko ke stáhnutí, vektor Parník zdarma nebo obrázek Rychlovlak ICE ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.