Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bowling, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bowling zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bowling. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bowling zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bowling ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1333x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 036 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bowling patří do sekce Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Gril zdarma Podívejte se i na vektor Květák ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Kanady ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, kliparty, klipart, Ostatní, vektor, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, Bowling, Bowling, ilustrace, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, web, inkscape, word, fotokniha, dokumenty, dokument, Facebook, corelDraw, seminární práce, Pinterest, PowerPoint, profil, Instagram, openOffice

Mezi hezké kresby patří i vektor Hamburger zdarma, obrázek Dominikánská republika ke stažení nebo klipart Žampiony ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.