Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bowling, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bowling zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bowling. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bowling zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bowling ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1333x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 111 036 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bowling je v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Frakční baňka ke stažení Podívejte se i na obrázek Ženich ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Vlašský ořech zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, download, vektorový obrázek, Bowling, klipart, Ostatní, obrázek, ke stažení, vektor, grafika, Bowling, cliparts

Doporučené použití klipartu: word, pozvánky, webové stránky, časopis, blog, office, inkscape, Pinterest, profil, kalendář, Twitter, články, fotokniha, Facebook, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Mleté maso ke stažení, klipart Vysokozdvižný vozík ke stáhnutí nebo ilustrace Hotdog zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.