Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Botník, Ostatní do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Botník zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Botník. Vektorová ilustrace Botník je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Botník? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Botník zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Botník ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1001x1600
801x1280
501x800
313x500
100x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 062 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Botník se nachází v sekci Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Laborantka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart DNA zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Škola ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Botník, ke stažení, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, zdarma, Ostatní, obrázek, kliparty, klipart, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: dokumenty, referáty, dokument, kalendář, web, články, PowerPoint, pozvánky, seminární práce, avatar, profil

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Espresso ke stáhnutí, ilustrace Lego panáček zdarma nebo vektor Lasagne ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.