Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Botník, Ostatní do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Botník zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Botník. Vektorová ilustrace Botník je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Botník? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Botník zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Botník ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1001x1600
801x1280
501x800
313x500
100x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 74 062 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Botník je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Litvy ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pilot ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Kakadu zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Botník, ke stažení, grafika, obrázek, klipart, Botník, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, Ostatní, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: office, Pinterest, kalendář, textové dokumenty, Instagram, web, referáty, openOffice, fotokniha, blog, památník, Twitter, plakát, corelDraw, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Posuvné měřítko ke stažení, vektor Ospalá dýně ke stáhnutí nebo obrázek Žebřík zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.