Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bota, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bota zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Bota. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Bota ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bota zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bota ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 629 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bota se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Honduras ke stažení Podívejte se i na vektor Rádio ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Lektvar zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, Bota, Bota, Ostatní, vektorový obrázek, klipart, free, download, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, Instagram, seminární práce, webové stránky, web, referáty, Twitter, openOffice, pozvánky, word, plakát, textové dokumenty, kalendář, Facebook, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Popcorn ke stažení, obrázek Sushi ke stáhnutí nebo klipart Mapa Bulharska zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.