Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bota, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bota zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Bota. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Bota ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bota zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bota ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 629 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bota je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stříhání vlasů ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Okarína zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Biskup ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Bota, vektorový obrázek, Ostatní, klipart, ilustrace, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, download, Bota, zdarma, vektor, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: webové stránky, plakát, profil, Facebook, fotokniha, profilovka, word, články, referáty, pozvánky, PowerPoint, inkscape, kalendář, office, škola

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kuře ke stáhnutí, klipart Kočka zdarma nebo ilustrace Delfíni ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.