Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bomba, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bomba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bomba. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Bomba v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bomba zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bomba ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1559x1600
1248x1280
780x800
487x500
156x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 205 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SketchArtist

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bomba patří do sekce Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Venezuely zdarma Podívejte se i na vektor Iglů ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pozor, ježibaby! ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, vektorový obrázek, Bomba, vektor, ilustrace, grafika, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, Bomba, kliparty, ke stažení, cliparts, Ostatní

Doporučené použití klipartu: avatar, seminární práce, inkscape, profil, plakát, corelDraw, profilovka, textové dokumenty, referáty, články, pozvánky, office, blog, památník, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i vektor Vánoční medvídek zdarma, obrázek Hot dog ke stažení nebo klipart Horské kolo ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.