Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bomba, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bomba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bomba. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Bomba v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bomba zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bomba ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1559x1600
1248x1280
780x800
487x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 205 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SketchArtist

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bomba je v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Adventní svíčky ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Grapefruit zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Maminka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, Bomba, Bomba, ilustrační obrázek, free, vektor, download, grafika, Ostatní, zdarma, ke stažení, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, profil, dokumenty, webové stránky, openOffice, kalendář, plakát, pozvánky, avatar, corelDraw, blog, články, inkscape, referáty, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Bruneta ke stáhnutí, vektor Zelená ježibaba zdarma nebo obrázek Skladiště ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.