Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bohatství, Ostatní do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bohatství zdarma ke stažení

Bohatství je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Bohatství v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bohatství? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bohatství zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bohatství ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1571x1600
1256x1280
785x800
491x500
157x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 110 530 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bohatství je v sekci Vektorové kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Znamení blíženci ke stažení Podívejte se i na obrázek List ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zaoceánský parník zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, klipart, free, grafika, ke stáhnutí, Bohatství, ke stažení, cliparts, Bohatství, ilustrace, vektorový obrázek, Ostatní, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, památník, corelDraw, pozvánky, fotokniha, Twitter, dokumenty, avatar, dokument, články, referáty, webové stránky, plakát, web, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Sněhulák ke stažení, klipart Pařáty smrtky ke stáhnutí nebo ilustrace Romantický dárek zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.