Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bohatství, Ostatní do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bohatství zdarma ke stažení

Bohatství je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Bohatství v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bohatství? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bohatství zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Bohatství ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1571x1600
1256x1280
785x800
491x500
157x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 110 530 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bohatství se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Gejša hudebnice ke stažení Podívejte se i na klipart Srdíčka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Kukuřice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, ke stáhnutí, Bohatství, zdarma, cliparts, Ostatní, ke stažení, vektorový obrázek, free, obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, Twitter, fotokniha, památník, webové stránky, plakát, office, články, blog, prezentace, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Peníze ke stažení, ilustrace Veselé vajíčko ke stáhnutí nebo vektor Vafle zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.