Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bažina, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bažina zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Bažina. Vektorová ilustrace Bažina je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Bažina v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bažina zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bažina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 792 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bažina patří do sekce Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Portugalsko zdarma Podívejte se i na vektor Pí ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vladimir Putin ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, Bažina, zdarma, free, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, Bažina, cliparts, ilustrace, Ostatní, klipart

Doporučené použití klipartu: word, památník, dokument, pozvánky, inkscape, profil, blog, plakát, Instagram, office, avatar, webové stránky, openOffice, web, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Čekárna zdarma, obrázek Zelená kytka ke stažení nebo klipart Togo ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.