Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bažina, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bažina zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Bažina. Vektorová ilustrace Bažina je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Bažina v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bažina zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bažina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 792 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bažina je v sekci Kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Španělska ke stažení Podívejte se i na obrázek Činčila ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Toustovač zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Bažina, Bažina, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, grafika, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, Ostatní

Doporučené použití klipartu: word, plakát, kalendář, články, profilovka, office, Pinterest, profil, Instagram, referáty, dokument, corelDraw, textové dokumenty, PowerPoint, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Vánoční stromek ke stažení, klipart Mikrobus ke stáhnutí nebo ilustrace Energetický nápoj zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.