Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Batoh, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Batoh zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Batoh. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Batoh nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Batoh lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batoh zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Batoh ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1308x1600
1047x1280
654x800
408x500
131x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 430 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Batoh se nachází v sekci Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kamerun ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Barack Obama zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Hydrant ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, vektorový obrázek, grafika, klipart, Ostatní, ilustrační obrázek, ilustrace, free, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, články, openOffice, textové dokumenty, blog, web, prezentace, dokument, webové stránky, office, PowerPoint, word, profil, referáty, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Smeták ke stáhnutí, ilustrace Znak beran zdarma nebo vektor Hřib ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.