Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Batoh, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Batoh zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Batoh. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Batoh nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Batoh lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batoh zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Batoh ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1308x1600
1047x1280
654x800
408x500
131x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 430 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Batoh je v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tattoo zdarma Podívejte se i na ilustrace Dýně halloween ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Tanzanie ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, kliparty, ke stažení, free, vektor, Ostatní, cliparts, klipart, obrázek, Batoh, ilustrace, Batoh, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, webové stránky, inkscape, word, textové dokumenty, web, avatar, corelDraw, Facebook, škola, prezentace, fotokniha, dokumenty, openOffice, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Motýli zdarma, vektor Šedá ozdoba ke stažení nebo obrázek Blue Ray přehrávač ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.