Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baterie, Ostatní do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baterie zdarma ke stažení

Baterie je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Baterie? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Baterie ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

834x1600
667x1280
417x800
261x500
83x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 968 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: defaz36

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Baterie se nachází v kategorii Kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Švestka ke stažení Podívejte se i na vektor Osvětlení ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Vajíčka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Baterie, Ostatní, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, Baterie, free, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, Facebook, blog, škola, pozvánky, Twitter, web, office, památník, Pinterest, plakát, avatar, openOffice, PowerPoint, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Žákyně ke stažení, obrázek Kolouch ke stáhnutí nebo klipart Palička zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.