Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baterie, Ostatní do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baterie zdarma ke stažení

Baterie je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Baterie? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Baterie ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

834x1600
667x1280
417x800
261x500
83x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 968 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: defaz36

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Baterie se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Přípitek ke stažení Podívejte se i na klipart Chrám ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Tanec kostlivců zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, ke stáhnutí, Baterie, kliparty, zdarma, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, inkscape, openOffice, profil, škola, pozvánky, prezentace, referáty, textové dokumenty, webové stránky, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Holubice ke stažení, ilustrace Martini ke stáhnutí nebo vektor Halloween známka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.