Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Basketbalový míč, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basketbalový míč zdarma ke stažení

Basketbalový míč je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Basketbalový míč. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalový míč zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Basketbalový míč ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 938 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Basketbalový míč se nachází v kategorii Obrázky, kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Slečna ke stažení Podívejte se i na vektor Perníková chaloupka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Lžička zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, vektor, klipart, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, Ostatní, kliparty, Basketbalový míč, Basketbalový míč, download

Doporučené použití klipartu: škola, profilovka, openOffice, Pinterest, PowerPoint, webové stránky, časopis, corelDraw, fotokniha, profil, prezentace, dokument, pozvánky, dokumenty, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Sedmikráska ke stažení, obrázek Mapa Skotska ke stáhnutí nebo klipart Mravenec zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.