Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barový stolek, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barový stolek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Barový stolek. Klipart Barový stolek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Barový stolek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barový stolek zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barový stolek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
99x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 72 433 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: needcoffee

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Barový stolek je v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Blondýna ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Geometrické linie v portrétu zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Krab ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Barový stolek, Ostatní, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, Barový stolek, download, zdarma, vektor, free, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: škola, prezentace, blog, kalendář, dokumenty, Facebook, webové stránky, časopis, dokument, profil, referáty, plakát, PowerPoint, Pinterest, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Skalpel ke stáhnutí, vektor Halloween známka zdarma nebo obrázek Jelen ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.