Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barový stolek, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barový stolek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Barový stolek. Klipart Barový stolek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Barový stolek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barový stolek zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Barový stolek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
99x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 72 433 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: needcoffee

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Barový stolek patří do sekce Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Odšťavňovač zdarma Podívejte se i na vektor Vodováha ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Znak panna ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, Barový stolek, kliparty, download, Barový stolek, ke stažení, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, Ostatní, vektor

Doporučené použití klipartu: seminární práce, office, fotokniha, prezentace, Instagram, webové stránky, dokumenty, dokument, PowerPoint, Twitter, openOffice, kalendář, word, Pinterest, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Iglů zdarma, obrázek Kopečková zmrzlina ke stažení nebo klipart Methanol ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.