Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barokní křeslo, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barokní křeslo zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Barokní křeslo. Klipart Barokní křeslo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barokní křeslo zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Barokní křeslo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1052x1600
842x1280
526x800
329x500
105x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 394 025 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Barokní křeslo patří do sekce Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Monarcha zdarma Podívejte se i na klipart Chlapec ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mraveneček ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Barokní křeslo, kliparty, free, grafika, vektor, Barokní křeslo, klipart, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, Ostatní, download, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, Pinterest, word, Twitter, škola, avatar, referáty, Instagram, blog, corelDraw, PowerPoint, seminární práce, plakát, fotokniha, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Bezpečnostní kamera zdarma, ilustrace Indián ke stažení nebo vektor Severní a Jižní Korea ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.