Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barokní křeslo, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barokní křeslo zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Barokní křeslo. Klipart Barokní křeslo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barokní křeslo zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barokní křeslo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1052x1600
842x1280
526x800
329x500
105x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 394 025 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Barokní křeslo je v sekci Obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Foukací harmonika ke stažení Podívejte se i na ilustrace Srdíčka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Malpa zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, download, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, Barokní křeslo, Ostatní, grafika, klipart, free, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, Instagram, word, textové dokumenty, časopis, inkscape, office, PowerPoint, pozvánky, blog, dokument, webové stránky, profil, corelDraw, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Kapitol ke stažení, vektor Finsko ke stáhnutí nebo obrázek Červené vajíčko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.