Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barokní křeslo, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barokní křeslo zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Barokní křeslo. Klipart Barokní křeslo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barokní křeslo zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Barokní křeslo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1052x1600
842x1280
526x800
329x500
105x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 394 025 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Barokní křeslo patří do sekce Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Těhulka zdarma Podívejte se i na vektor Symbol ženy ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Latté macchiato ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, free, vektorový obrázek, cliparts, grafika, klipart, ke stažení, Barokní křeslo, Barokní křeslo, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, textové dokumenty, profilovka, dokument, word, avatar, časopis, profil, prezentace, seminární práce, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektor Kazeta zdarma, obrázek Kormidlo ke stažení nebo klipart Stříhání vlasů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.