Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Balónky, Ostatní nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balónky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Balónky. Vektorová ilustrace Balónky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Balónky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 076 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: freephile

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Balónky se nachází v sekci Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Svazijsko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Důchodkyně milují PC zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Ústřičník velký ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, kliparty, obrázek, ke stažení, vektor, zdarma, grafika, Balónky, free, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, webové stránky, prezentace, pozvánky, textové dokumenty, škola, profil, seminární práce, inkscape, památník, word, Pinterest, openOffice, dokument, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Fontána ke stáhnutí, ilustrace Kopírka zdarma nebo vektor Tykev ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.