Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Atomový výbuch, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Atomový výbuch zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Atomový výbuch. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Atomový výbuch nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atomový výbuch zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Atomový výbuch ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1493
1280x1194
800x746
500x466
160x149

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 937 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Atomový výbuch je v sekci Kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Egyptské pyramidy ke stažení Podívejte se i na obrázek Vločka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor SMS zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, download, Atomový výbuch, klipart, obrázek, Atomový výbuch, ke stáhnutí, vektor, free, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prezentace, word, PowerPoint, pozvánky, referáty, inkscape, dokumenty, plakát, fotokniha, památník, openOffice, blog, seminární práce, kalendář, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Betlém ke stažení, klipart Vysmátá dýně ke stáhnutí nebo ilustrace Brazílie zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.