Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Atomový výbuch, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Atomový výbuch zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Atomový výbuch. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Atomový výbuch nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atomový výbuch zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Atomový výbuch ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1493
1280x1194
800x746
500x466
160x149

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 937 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Atomový výbuch se nachází v sekci Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Čarodějnické rekvizity ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Motýl zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Ústřičník velký ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, Atomový výbuch, cliparts, klipart, vektor, ilustrační obrázek, download, free, zdarma, obrázek, Atomový výbuch, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Ostatní

Doporučené použití klipartu: web, časopis, word, plakát, Pinterest, prezentace, fotokniha, corelDraw, pozvánky, inkscape, články, avatar, blog, textové dokumenty, office

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Hodina duchů ke stáhnutí, ilustrace Rychlovarná konvice zdarma nebo vektor William Shakespeare ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.