Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Andělská křídla, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělská křídla zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Andělská křídla. Klipart Andělská křídla je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělská křídla zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Andělská křídla ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x770
800x481
500x301
160x96

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 642 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: lemmling

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Andělská křídla se nachází v sekci Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žampiony ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Ježek zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Anarchie ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Andělská křídla, klipart, kliparty, vektor, ilustrace, Andělská křídla, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Ostatní, free, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, fotokniha, časopis, word, dokumenty, corelDraw, dokument, profilovka, seminární práce, kalendář, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Mikrovlnná trouba ke stáhnutí, obrázek Tramvaj zdarma nebo klipart Ohňostroj ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.