Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Andělská křídla, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělská křídla zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Andělská křídla. Klipart Andělská křídla je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělská křídla zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Andělská křídla ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x770
800x481
500x301
160x96

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 642 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lemmling

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Andělská křídla patří do sekce Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Švédsko zdarma Podívejte se i na vektor Jestřáb ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Varan ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, Ostatní, Andělská křídla, cliparts, vektorový obrázek, download, ke stažení, grafika, zdarma, vektor, klipart, kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, openOffice, textové dokumenty, články, Twitter, seminární práce, časopis, blog, webové stránky, Facebook, plakát, škola, prezentace, profil, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Rakev zdarma, obrázek Pravítko ke stažení nebo klipart Psí stopa ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.