Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Andělíček, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělíček zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Andělíček. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Andělíček. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Andělíček ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1381
1280x1105
800x690
500x432
160x138

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 944 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Andělíček je v kategorii Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Peru ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Ruční šlehač zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz selfie tyčí ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Andělíček, obrázek, grafika, free, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, Andělíček, Ostatní, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, download, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: články, kalendář, Twitter, openOffice, škola, dokument, referáty, avatar, dokumenty, webové stránky, office, web, časopis, textové dokumenty, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Nikita Chruščov ke stáhnutí, klipart Tužka zdarma nebo ilustrace Rybíz červený ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.