Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Aktovka, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Aktovka zdarma ke stažení

Aktovka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Aktovka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Aktovka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aktovka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Aktovka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 612 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Aktovka je v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dortík zdarma Podívejte se i na obrázek Černá hora ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz dětí ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, vektor, Ostatní, Aktovka, ilustrace, grafika, cliparts, ke stažení, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Instagram, avatar, Pinterest, památník, časopis, škola, dokument, corelDraw, Facebook, kalendář, profilovka, referáty, prezentace, web

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Uplakánek zdarma, klipart Britská policistka ke stažení nebo ilustrace Netopýr ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.