Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Aktovka, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Aktovka zdarma ke stažení

Aktovka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Aktovka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Aktovka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aktovka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Aktovka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 612 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Aktovka je v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dětská lokomotiva ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Elektrická kytara zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vajíčko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Aktovka, obrázek, Aktovka, vektor, Ostatní, zdarma, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: plakát, openOffice, kalendář, corelDraw, Facebook, office, profilovka, referáty, články, profil, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Běžec ke stáhnutí, klipart Lenin zdarma nebo ilustrace Švestky ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.