Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Aktovka, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Aktovka zdarma ke stažení

Aktovka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Aktovka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Aktovka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aktovka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Aktovka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 612 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Aktovka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Anakonda ke stažení Podívejte se i na klipart Mnich ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Švédska zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, obrázek, free, ilustrační obrázek, Aktovka, ke stáhnutí, Aktovka, vektor, kliparty, zdarma, ilustrace, ke stažení, cliparts, Ostatní

Doporučené použití klipartu: profil, fotokniha, časopis, textové dokumenty, openOffice, avatar, PowerPoint, dokumenty, pozvánky, kalendář, webové stránky, seminární práce, blog, dokument, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Motorka ke stažení, ilustrace DVD ke stáhnutí nebo vektor Tamarind zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.