Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 9V baterie, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 9V baterie zdarma ke stažení

9V baterie je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek 9V baterie stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný 9V baterie lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 9V baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart 9V baterie ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x961
1280x769
800x481
500x300
160x96

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 55 088 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jmlevick

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek 9V baterie se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Gejša ke stažení Podívejte se i na klipart Babička ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Lžička zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Ostatní, ke stáhnutí, vektorový obrázek, 9V baterie, kliparty, ke stažení, obrázek, free, ilustrační obrázek, vektor, zdarma, 9V baterie, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, Facebook, textové dokumenty, webové stránky, profil, kalendář, škola, word, PowerPoint, Instagram, web, blog, openOffice, Pinterest, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Lilek ke stažení, ilustrace Průhledný duch ke stáhnutí nebo vektor Hrad zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.