Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 9V baterie, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 9V baterie zdarma ke stažení

9V baterie je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek 9V baterie stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný 9V baterie lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 9V baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 9V baterie ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x961
1280x769
800x481
500x300
160x96

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 088 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Jmlevick

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 9V baterie je v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Model atomu ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Dharma zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Půlnoc ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, download, ilustrační obrázek, 9V baterie, zdarma, 9V baterie, vektorový obrázek, klipart, Ostatní, obrázek, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: referáty, památník, profilovka, inkscape, pozvánky, kalendář, seminární práce, Pinterest, dokumenty, office, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Ďáblík ke stáhnutí, klipart Charles Darwin zdarma nebo ilustrace Babočka kopřivová ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.