Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 9V baterie, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 9V baterie zdarma ke stažení

9V baterie je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek 9V baterie stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný 9V baterie lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 9V baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 9V baterie ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x961
1280x769
800x481
500x300
160x96

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 088 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jmlevick

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 9V baterie je v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Orel zdarma Podívejte se i na obrázek Valentýnská svíčka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Švýcarsko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, free, vektor, download, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, 9V baterie, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: časopis, Facebook, avatar, corelDraw, dokument, blog, dokumenty, inkscape, webové stránky, profilovka, profil, seminární práce, škola, Pinterest, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Hvězdička zdarma, klipart Mapa Bhútánu ke stažení nebo ilustrace Znamení panna ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.