Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 5.25 disketa, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 5.25 disketa zdarma ke stažení

5.25 disketa je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart 5.25 disketa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná 5.25 disketa? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5.25 disketa zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 5.25 disketa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 869 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gilu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 5.25 disketa je v sekci Vektorové obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ananas ke stažení Podívejte se i na obrázek Žížala ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Frankenstein zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, download, obrázek, ilustrace, Ostatní, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, 5.25 disketa, klipart, kliparty, 5.25 disketa

Doporučené použití klipartu: web, office, inkscape, články, openOffice, profilovka, blog, Facebook, PowerPoint, pozvánky, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Zima ke stažení, klipart Veka ke stáhnutí nebo ilustrace Tattoo zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.