Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 5.25 disketa, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 5.25 disketa zdarma ke stažení

5.25 disketa je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart 5.25 disketa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná 5.25 disketa? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5.25 disketa zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 5.25 disketa ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 869 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gilu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 5.25 disketa je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kudlanka nábožná ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Thomas Jefferson zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Páv ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, 5.25 disketa, free, 5.25 disketa, klipart, ilustrace, vektor, ke stažení, kliparty, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, office, referáty, dokumenty, památník, pozvánky, prezentace, Pinterest, textové dokumenty, kalendář, avatar, plakát, časopis, dokument, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Děda ke stáhnutí, klipart Sud zdarma nebo ilustrace Estonsko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.