Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 3D brýle, Ostatní nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3D brýle zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je 3D brýle. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek 3D brýle nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou 3D brýle? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D brýle zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek 3D brýle ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1211
1280x969
800x605
500x378
160x121

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 351 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart 3D brýle je v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Citronová limonáda zdarma Podívejte se i na ilustrace Suši ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ježíš Kristus ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, free, 3D brýle, zdarma, vektor, 3D brýle, cliparts, Ostatní, ilustrační obrázek, download, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, seminární práce, časopis, blog, profil, dokumenty, Pinterest, web, Instagram, profilovka, avatar, Twitter, kalendář, památník, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Mechanik zdarma, vektor Žluté fazole ke stažení nebo obrázek Zákaz dětí ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.