Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 3.5 disketa, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3.5 disketa zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný 3.5 disketa. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek 3.5 disketa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou 3.5 disketa? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3.5 disketa zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 3.5 disketa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1561x1600
1249x1280
780x800
488x500
156x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 965 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sheikh_tuhin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 3.5 disketa je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ementál zdarma Podívejte se i na obrázek Cikáda ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Jim Morrison ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: 3.5 disketa, grafika, ke stáhnutí, 3.5 disketa, download, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, ke stažení, free, zdarma, kliparty, Ostatní, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, kalendář, referáty, webové stránky, plakát, inkscape, profilovka, profil, openOffice, dokumenty, web, dokument, avatar, seminární práce, office

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Kříž zdarma, klipart Tattoo ke stažení nebo ilustrace Včela s květinami ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.