Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 3.5 disketa, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3.5 disketa zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný 3.5 disketa. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek 3.5 disketa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou 3.5 disketa? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3.5 disketa zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek 3.5 disketa ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1561x1600
1249x1280
780x800
488x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 965 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sheikh_tuhin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart 3.5 disketa je v kategorii Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Atomová elektrárna ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kuřecí noha zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Aligátor ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, 3.5 disketa, ilustrace, zdarma, grafika, cliparts, Ostatní, klipart, 3.5 disketa, free, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, kalendář, profilovka, office, referáty, prezentace, Facebook, fotokniha, plakát, avatar, webové stránky, textové dokumenty, Pinterest, web, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Květinový dekor ke stáhnutí, vektor Thomas Alva Edison zdarma nebo obrázek Babička ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.